Кількість
|
Вартість
|
||
|
Шен пуер ІУ, 2016 року, витриманий на Тайвані,
зелений екологічний пуер
Млинець 357г. Можлива купівля частини млинця.
В прогрітому стані чайне листя має повний, легкий, освіжаючий, солодкувато-фруктовий аромат з димною нотою.
Смак чистий, ніжний, солодка фруктовість поступово переходить в аромат злегка підв"ялених солодких червоних яблук.
Солодкуватий тривалий освіжаючий післясмак.
Шен пуер ІУ виготовлений з відбірного зеленого чаю крупнолистових видів, зібраного в дикоростучих лісах ранньою весною, чайна фабрика Cha Zhan Guan.
Чайна гора ІУ розташована в містечку ІУ, Менхай. Висота 1400м. Це ідеальне місце для вирощування крупнолистового пуеру і має довгу історію виробництва чаю. Чай пуер із шести основних чайних гір входить до списку як данина королівській родині. Щороку перед фестивалем Цинмін чай повинен виконати завдання данини, перш ніж його можна було виставляти на продаж.
На даний момент чайна гора ІУ є найкраще захищеною серед шести стародавніх чайних гір, де збереглися найдавніші чайні сади (дерева) і найбільший урожай. Чай ІУ має чудову репутацію та унікальну якість.
Унікальність саме цього пуеру полягає в тому, що виготовлений він в Китаї, а закладений на тривале зберігання - на Тайвані, в умовах тайваньского клімату, який вважається дуже сприятливим для процесу постферментації і надає чаю приємної солодкості, неповторного аромату та оксамитового смаку.
ЗАВАРЮВАННЯ
До заварювання шен пуерів необхідно поставитися уважно, оскільки при заварюванні вони дуже швидко стають занадто міцними. І замість ніжного ароматного напою з тривалим солодкуватим присмаком можна отримати дуже міцний, терпкий, агресивний чай, з яскравим Пуерним ефектом.
Хоча ... Хто як любить) Залежно від того, яким способом ви заварюєте цей багатогранний чай, необхідно використовувати воду різної температури. Зверніть увагу на дозування чаю. Він дуже об'ємний і легкий, його необхідно відміряти не чайними, а столовими ложками.
Чашка 200 мл
1. Температура води 80 градусів
2. Прогрійте чашку, ополоснув гарячою водою
3. Насипте чай, стандартний заклад - 1 г чаю на 100 мл води.
Чашка 200 мл - 2 г (приблизно одна столова ложка з гіркою)
4. Струсніть чай в чашці. Вдихніть аромат прогрітого чаю 😊
5. Залийте чай водою 80 градусів. Настоюйте 2-3 хвилини, після цього чай вже можна починати пити. Коли ви вип'єте половину чашки, в неї можна долити гарячої води (ні в якому разі не окріп!)
Чайник 400 мл
1. Температура води 60-80 градусів, не вище, інакше чай втратить свій аромат і буде гірчити. Краще 60 :)
2. Прогрійте чайник для заварювання, ополоснувши його гарячою водою.
3. Насипте чай у чайник з розрахунку 4 г на 400 мл води. У столовій ложці з гіркою міститься приблизно 2 г
4. Струсніть чай в заварнику. Вдихніть аромат прогрітого чаю і насолодіться ним. Ви відчуєте ноти квітів і фруктів.
5. Заварюйте 2-3 хвилини, потім процідіть настій. Можна заварювати і довше, якщо хочете отримати чай міцніше. Експериментуйте!
6. Розлийте чай по чашках.
Чай можна заварити кілька разів, поступово збільшуючи тривалість настоювання і отримуючи більш глибокий смак і аромат.
Час настоювання залежить від того, яку міцність чаю ви хочете отримати.
Чим довше чай настоюється, тим міцніше стає смак і яскравіше відчувається дія чаю.
Чим менше настоюєте, тим ніжніше і солодше смак, і тим більшу кількість разів його можна повторно заварити.
Повторне заварювання можливе, поки чайний лист не охолов. Остиглий чайний лист заварювати не можна, оскільки користі і гарного смаку від такого чаю вже не буде ...
Заварювання способом ПРОЛИВУ - гайвань або чайничок 100-200 мл
* Прогрійте заварник окропом
* Помістіть в нього чай близько 5 г і закрийте кришечку
* Струсіть заварник кілька разів, відкрийте кришечку і вдихніть аромат прогрітого чаю.
* Залийте чай гарячою водою 80° С і відразу ж злийте - таким чином ви розпарити чайний лист, так щоб він краще розкрився)
* Відкрийте кришечку і знову вдихніть аромат чаю. Зверніть увагу, як він змінився.
* Залийте чай водою, настоюйте секунд (!) 10-15, перелийте у Ча Хай - проміжний сосуд. З нього розлийте чай по піалах ... вдихніть аромат, зробіть ковток, відчуйте смак ... насолодіться ним ... спробуйте описати, які ноти відчуваєте ...
* Таким чином заварюєте чай, поступово збільшуючи час кожного заварювання на 10-15 секунд, але не допускаючи перестоювання чаю, щоб не гірчив і швидко не «вийшов» смак і аромат. Так можна зробити близько 7-15 проливів, в залежності від тривалості кожного настоювання.
* Після того як випиваєте зі своєї піали кожен пролив, обов'язково вдихайте аромат, який в ній залишається. Саме в цей момент аромат чаю найбільш багатогранний і приємний. Відстежуйте, як змінюється аромат з кожним проливом - це дарує багато задоволення ;)
Приємного чаювання!