Що таке ефект GABA. Чому Габа чаї мають унікальні та сильні антистресові дії?

GABA - (абревіатура - ГАМК) - це гамма-аміномасляна кислота.
Ця речовина в організмі людини міститься в основному в центральній нервовій системі - це один з найважливіших її компонентів.

Гамма-аміномасляна кислота ЗАПОБІГАЄ ПОШИРЕННЯ НАДЛИШКОВИХ НЕРВОВИХ імпульсів ЦЕНТРАЛЬНОЇ І вегетативної НЕРВОВИХ СИСТЕМ.
Тобто, гамма-аміномасляна кислота - це найважливіший гальмівний нейромедіатор центральної нервової системи людини.

Це надзвичайно важливе з'єднання в нервовій системі людини. Без неї нервові імпульси передавалися б між нейронами занадто швидко, і людина перебувала б у стані постійного стресу і занепокоєння.

Крім того, ПІД ВПЛИВОМ гамма аміномасляної кислоти активують ЕНЕРГЕТИЧНІ ПРОЦЕСИ ГОЛОВНОГО МОЗКУ, ПІДВИЩУЄТЬСЯ ДИХАЛЬНА АКТИВНІСТЬ ТКАНЕЙ, ПОКРАЩУЄТЬСЯ СПОЖИВАННЯ МОЗКОМ ГЛЮКОЗИ, ПОКРАЩУЄТЬСЯ ЙОГО КРОВОПОСТАЧАННЯ.

Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт разом з чаєм, гамма-аміномасляна кислота швидко всмоктується в кров і в першу чергу потрапляє в вегетативну нервову систему.
Людина при цьому ВИПРОБОВУЄ ПРИЄМНЕ РОЗСЛАБЛЕННЯ м'язів.
Наступний етап - це РЕЛАКСАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ.

На основі гамма-аміномасляної кислоти виробляють ряд ліків і велика кількість різноманітних харчових добавок. Препарати на основі GABA призначають для лікування депресій, підвищеного кров'яного тиску, епілепсії, порушенні статевих функцій, синдрому дефіциту уваги, аутизму, а також в якості транквілізатора.

Загальновизнаним перевагою GABA є те, що прийом препаратів на її основі не викликає залежності.

Харчові добавки, що містять гамма-аміномасляна кислота набули широкого поширення серед спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя, завдяки її властивості стимулювати вироблення гормону росту, що підтверджується численними дослідженнями вчених.

Чому гормон росту важливий для спортсменів?
Властивість гамма-аміномасляної кислоти активізувати синтез гормону росту особливо актуально саме для спортсменів, адже це є абсолютно нешкідливим способом прискорення регенерації м'язових волокон і їх зростання.
У той же час, це ж питання можна сформулювати дещо інакше: "А чи потрібен гормон росту дорослій людині, провідному малоактивний спосіб життя?"
Відповідь однозначна - так! Справа в тому, що гормон росту стимулює регенерацію (відновлення) тканин. Чим активніше він виділяється, тим активніше відновлюються клітини - і тим довше живе людина.

GABA-чай варто спробувати!
Оцінить його дію на собі, адже Габа чаї не тільки корисні, але і неймовірно смачні!